Planowane aktualizacje Comarch ERP Optima rok 2023

Aktualizacje COMARCH ERP OPTIMA na rok 2023

Dowiedz się jakie zmiany zostaną wprowadzone w COMARCH ERP OPTIMA w roku 2023. Nie przegap żadnej aktualizacji , aby zapewnić zgodność z przepisami i KSeF.

Aby sprawdzić czy masz aktualną wersję COMARCH OPTIMA kliknij: Pomoc -> O Programie

Jak sprawdzić wersję COMARCH OPTIMA i datę gwarancji

Po kliknięciu powinno pojawić się okno z informacją o posiadanej wersji i dacie gwarancji:

Sprawdzenie wersji COMARCH OPTIMA i daty ważności gwarancji

Aby sprawdzić czy w Twojej wersji masz zainstalowane wszystkie aktualizacje kliknij – Menu Pomoc -> Ważne aktualizacje

Ważne aktualizacje COMARCH OPTIMA

Wypełnij poniższy formularz , dzięki któremu w kilka sekund otrzymasz na mail najnowszą wersję COMARCH ERP OPTIMA i będziesz informowany/a o kolejnych.
  Oto jakie jeszcze są planowane aktualizacje COMARCH ERP OPTIMA w 2023 roku

  Czerwiec 2023 update COMARCH ERP OPTIMA do wersji 2023.5 a w niej:

  • Import dokumentów do COMARCH OPTIMA z KSeF – przypominamy – w 2024 roku KSeF stanie się rozwiązaniem obligatoryjnym , więcej info na https://www.podatki.gov.pl/ksef/informacje-o-ksef/
  • Integracja z kurierami Comarch Shipping https://www.comarch.pl/erp/shipping/
  • Udzielanie rabatów terminowych – promocje ogrniczone czasowo
  • Nadzów nad duplikacją zapisów w KPiR
  • Długo oczekiwane kolejne korekty list płac. Obecnie w OPTIMA można dokonać jednej korekty, z planowaną wersją 2023.5 COMARCH ERP OPTIMA umożliwi nam wystawienie kolejnych korekt

  Sierpień 2023 COMARCH ERP OPTIMA wersji 2023.6 a w niej:

  • Zmiana wersji struktury logicznej Faktur V2  KSeF
  • dostosowanie funkcji związanych z procesowanym w sejmie pakietem mobilności

  Październik 2023 aktualizacja COMARCH ERP OPTIMA do wersji 2024.0 a w niej:

  • Pojawią zmiany w celu zapewnienia zgodności z przepisami
  • Pojawią się również nowe funkcjonalności związane ze zgłoszeniami użytkowników OPTIMA

  Informacje o aktualnej wersji OPTIMA uzyskasz na stronie https://www.systemyit.pl/category/comarch-optima/aktualna-wersja-optima/

  O COMARCH ERP OPTIMA

  Comarch ERP Optima to wszechstronny system ERP, który integruje kluczowe obszary działalności, takie jak finanse, księgowość, magazyn, sprzedaż, zakupy, kadry i wiele innych. Dzięki niemu możesz zyskać pełną kontrolę nad swoimi procesami biznesowymi i zoptymalizować swoje operacje.

  Co wyróżnia Comarch ERP Optima?

  1. Łatwość obsługi: Interface jest intuicyjny i przyjazny dla użytkownika, co ułatwia korzystanie z systemu nawet dla osób bez technicznego doświadczenia.
  2. Elastyczność i dostosowanie: Oprogramowanie ma możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Możesz dostosować procesy, raporty i panele sterowania do swoich wymagań.
  3. Kompleksowe funkcje: Comarch ERP Optima oferuje szeroki zakres funkcji, obejmujących zarządzanie finansami, kadrami, zamówieniami, magazynem, relacjami z klientami i wiele innych, co pozwala Ci na skoncentrowanie się na istotnych aspektach biznesu.
  4. Integracja: System zapewnia łatwość integracji z innymi rozwiązaniami, co umożliwia płynne przepływy danych między różnymi systemami w Twojej firmie.
  5. Bezpieczeństwo danych: Comarch ERP Optima gwarantuje bezpieczeństwo Twoich danych. Zastosowane środki bezpieczeństwa chronią Twoje informacje przed nieautoryzowanym dostępem.

  Jeśli chcesz zoptymalizować swoje procesy biznesowe, zwiększyć efektywność i zyskać pełną kontrolę nad swoją firmą, Comarch ERP Optima jest rozwiązaniem, które warto rozważyć.

  Zapewnij sobie dostęp do najnowszych wersji COMARCH ERP OPTIMA , dzięki czemu Twoje oprogramowanie będzie zgodne z przepisami. COMARCH ERP OPTIMA to aktualnie najpopularniejsze rozwiązanie do mikro, małych i średnich firm.

  Wypełnij poniższy formularz , dzięki któremu w kilka sekund otrzymasz na mail najnowszą wersję COMARCH ERP OPTIMA i otrzymasz też informację o kolejnych.
   Potrzebujesz pomocy przy aktualizacjach , dowiedz się o naszej usłudze pomocy do COMARCH OPTIMA – Asysta Comarch Partner: https://www.systemyit.pl/asysta-comarch-partner/

   Zdalna pomoc COMARCH OPTIMA

   Zdalna pomoc COMARCH OPTIMA

    

   4.6/5 - (13 votes)