Misją naszej firmy jest dostarczanie rozwiązań informatycznych i organizacyjnych, dzięki którym nasi klienci osiągną zamierzony cel biznesowy.

Zdajemy sobie sprawę, że nie ma dwóch identycznych firm , podchodzimy więc do każdego zagadnienia indywidualnie bazując jednak na wcześniej zebranych doświadczeniach.
Połączenie szerokiej wiedzy informatycznej , analitycznej jak również nasze doświadczenie w zakresie tworzenia i prowadzenia przedsiębiorstw ,daje Ci pewność o rzetelnym podejściu do każdego przedsięwzięcia.
Dostarczymy  i wdrożymy oprogramowanie do faktur, magazynu , księgowości , kadr i płac. Czynności te możemy wykonać zdalnie lub w siedzibie Twojej firmy. Pomożemy zaistnieć w internecie ,  dzięki Twojej firmowej domenie,  stworzeniu strony  www  ,  utworzeniu i utrzymaniu kont email , jak również w uruchomieniu sklepu Twojego internetowego – instalacja, utrzymanie i szkolenia.

Zajmujemy się również tworzeniem analiz danych,  raportów , tworzeniem i wdrażaniem algorytmów optymalizacyjnych , dzięki którym np. poprawisz rotację magazynu.
Otrzymasz również wsparcie w stworzeniu niezbędnej infrastruktury w firmie , modelowaniu i optymalizacji procesów biznesowych , tworzeniu kanałów komunikacyjnych.
Naszą profesją jest również zapewnienie  wsparcia informatycznego i merytorycznego na każdym etapie współpracy.

Informatyka jest po to , by pomóc w realizacji Twojego celu!!

SystemyIT.pl – Informatyka Skupiona na Twoim Celu