Instalacja aplikacji i usług na serwerachInstalacja aplikacji i usług na serwerach

 1. Instalacja serwerów baz danych (MS SQL, MySQL, PostgreSQL)
  W ramach świadczonych przez nas usług znajduje się możliwość instalacji i konfiguracji serwerowych baz danych (MS SQL, MySQL, PostgreSQL).
  Dzięki serwerom baz danych możliwe jest udostępnienie wielu osobom dostępu do tych samych danych, a także mogą zostać również uproszczone i przyspieszone operacje na danych.
  Ważną zaletą jest też oddzielenie danych od aplikacji, co zapewnia łatwiejsze nią zarządzanie oraz jej wyższy poziom bezpieczeństwa.
 2. Instalacja usług WWW typu (Apache , IIS)
  Serwery WWW są jednymi z najczęściej spotykanych serwerów w sieci Internet. Bez wątpienia jednymi z najbardziej popularnych serwerów WWW są Apache oraz IIS (Internet Information Server). Głównymi zaletami tych serwerów są:

  1. kompatybilność – serwery te są kompatybilne z większością popularnych systemów operacyjnych dostępnych na rynku
  2. pewność działania – serwery Apache oraz IIS są jednymi z pierwszych na rynku oraz są stale rozwijane
  3. funkcjonalność – dzięki możliwości instalowania modułów do serwera Apache

Nasz zespół specjalistów pomoże Państwu określić potrzebne zasoby sprzętowe dla danej aplikacji, przedstawi możliwe rozwiązania oraz przeprowadzi Państwa przez cały proces instalacji takiego serwera.

 1. Instalacja serwerów pocztowych
  Posiadanie własnego serwera pocztowego niesie za sobą wiele korzyści. Głównym powodem dla którego administratorzy serwerów decydują się na instalację serwera pocztowego jest chęć gromadzenia i przetrzymywania wrażliwych danych na specjalnie do tego przygotowanych zasobach.
  W ramach naszej działalności zajmujemy się instalacją oraz konfiguracją takich serwerów – nasi specjaliści dostosują serwer do indywidualnych wymagań naszych klientów.
5/5 - (1 vote)