e-sprawozdania – najczęściej wybierany program do generowania sprawozdań elektronicznych 300zł brutto

Chcesz najszybciej przetestować lub zamówić e-sprawozdania bez tracenia czasu na rejestrację?  Wypełnij formularz i otrzymaj w sekundę bezpłatnie pełną wersję programu!! Jak się spodoba możesz zapłacić, jak nie to nie!
  Nie kupuj „kota w worku” 🙂

  Wpisz swój NIP i email w powyższym formularzu – otrzymasz program wraz z instrukcją obsługi i linkami do płatności online w ciągu 1 sekundy (bez rejestracji bez tracenia czasu)!!
  Po opłaceniu zazwyczaj w ciągu godziny otrzymasz w fakturę VAT na podany NIP i klucze licencyjne.

  Program zawiera wzory sprawozdań odpowiednie dla fundacji, stowarzyszeń, spółek prawa handlowego (w tym Sp. z o.o.) i osób fizycznych prowadzących księgi handlowe.

  e-sprawozdania_promocjaprogram do esprawozdań kup teraz

  Przypominamy:

  Roczne sprawozdanie finansowe powinno zostać zatwierdzone nie później niż w terminie 6 miesięcy od dnia bilansowego tj. do 30 czerwca (jeżeli rok obrotowy pokrywa się z rokiem kalendarzowym).
  Po zatwierdzeniu sprawozdania, w ciągu 15 dni trzeba złożyć je wraz z uchwałą o jego zatwierdzeniu do właściwego rejestru sądowego (KRS). Robisz to drogą elektroniczną (w formie tzw. „e-sprawozdania”). Jeżeli rok obrotowy pokrywa się z rokiem kalendarzowym, dzień ten przypada na 15 lipca. 

  Możesz więc zacząć wprowadzać swoje sprawozdanie już za chwilę!!
  Jeżeli program spełni Twoje wymagania, możesz go kupić (linki do płatności otrzymasz w e-mail) nie tracąc wprowadzonych danych.
  Niczym nie ryzykujesz!! 

  Jest to najczęściej wybierane przez naszych Klientów oprogramowanie do e-sprawozdań!!!
  Teraz w promocyjnej cenie 300zł brutto!!!

  program do esprawozdań

  Cena programu e-sprawozdania to 243,90 zł netto (300zł brutto)

  Ognik esprawozdania program do esprawozdań

   program do esprawozdań kup teraz

  dobry program do esprawozdań ognikPrzypominamy, że wysyłka sprawozdań finansowych do KRS jest możliwa jedynie w formie elektronicznej !!

  Zobacz jak wysłać e-sprawozdanie tutaj:

  https://www.systemyit.pl/jak-wyslac-e-sprawozdanie/

  Wymagane jest więc wygenerowanie plików XML zgodnych  ze strukturą logiczną, której format jest udostępniany na stronie Ministerstwa Finansów:

  https://www.gov.pl/web/kas/struktury-e-sprawozdan

  Wygenerowany plik XML powinien być podpisany podpisem kwalifikowanym , lub profilem zaufanym ePUAP.  Warto więc już teraz zadbać o odpowiednie oprogramowanie jak również o posiadanie podpisu elektronicznego.

  Jest też możliwość podpisania Zaufanym Podpisem Elektronicznym (nowa usługa Ministerstwa Cyfryzacji ) – więcej przeczytasz tutaj:

  https://www.systemyit.pl/zaufany-podpis-elektroniczny-darmowy-podpis-elektroniczny-dla-kazdego/

  Jednym z proponowanych programów do generowania plików e-sprawozdań jest program  e-sprawozdania (cena od 243,90 zł netto).

  Program e-sprawozdania do generowania sprawozdań elektronicznych

  Program e-sprawozdania finansowe

  e-sprawozdania_promocja

  Cena programu e-sprawozdania to 243,90 zł netto (300zł brutto)

   

  Program oprócz generowania właściwego pliku XML e-sprawozdania pozwala na importowanie i edycję sprawozdań z już wygenerowanych plików z innych programów. E-sprawozdania pozwalają również eksportować dane do arkusza EXCEL lub je wydrukować w celu weryfikacji:

  program e-sprawozdania wydruk bilansu

   

  Program obsługuje również dołączanie załączników i kopiowanie danych pomiędzy okresami w ramach sprawozdania.

  Wielką zaletą programu jest również jego przenośność i brak konieczności instalowania serwera danych co znacznie ułatwia i skraca czas instalacji.

  Wymagany przez MF plik XML e-sprawozdania powinien zawierać dane, które są uporządkowane zgodnie ze schematami przedstawionymi na stronach Krajowej Administracji Skarbowej :

  Krajowa Administracja Skarbowa e-sprawozdania

  Poniżej przykładowy wycinek pliku:

  program e-sprawozdania struktura

  Zadaniem naszym jest więc wygenerowanie pliku XML zgodnego z wytycznymi Ministerstwa Finansów wraz z danymi naszego przedsiębiorstwa.

  Cierpliwi oczywiście mogą ręcznie stworzyć plik XML i go uzupełnić, możemy przy tym jednak popełnić błędy i stracić masę czasu.
  Rozwiązaniem jest więc zastosowanie oprogramowania do generowania e-sprawozdań w wymaganym formacie.

  Inną propozycją oprogramowania do e-sprawozdań są rozwiązania COMARCH (ceny od 650zł netto)

  Cena 650zł dotyczy licencji dla firm posiadających oprogramowanie COMARCH ERP OPTIMA wraz z modułem Księga Handlowa. Jeżeli nie jesteś posiadaczem oprogramowania OPTIMA, musisz się liczyć z wydatkiem 1950zł netto

   

  Składanie sprawozdania w wersji elektronicznej

   

  e-sprawozdania program do generowania sprawozdań elektronicznych do KRS

  Program e -sprawozdania daje możliwość tworzenia nowego pliku , lub edycji już istniejącego sprawozdania w wersji elektronicznej.
  Po kliknięciu przycisku Utwórz nowe e-sprawozdanie , pojawi się pytanie w jakiej lokalizacji ma się znaleźć plik sprawozdania. Następnie ukaże się okno kreatora szablonu sprawozdania z podstawowymi parametrami:

   

  Tworzenie i wysyłka sprawozdania w wersji elektronicznej

  Po wpisaniu podstawowych informacji o podmiocie naciskamy przycisk Tworzenie szablonu sprawozdania w formie elektronicznej

  Następnie wprowadzamy niezbędne informacje (Aktywa, Pasywa…):

  Sporządzanie i wysyłka sprawozdania finansowego w wersji elektronicznej

   

  Aby bezpłatnie pobrać oprogramowanie do generowania sprawozdań COMARCH e-sprawozdania wraz z instrukcją wypełnij poniższy formularz:   Po uzupełnieniu formularza otrzymasz link do pobrania oprogramowania COMARCH e-sprawozdania  i link do pobrania instrukcji.

   Który program wybrać?

   Jeżeli jesteś posiadaczem COMARCH ERP OPTIMA i modułu Księga Handlowa, warto zaopatrzyć się w rozwiązanie COMARCH, gdyż producent zapewnia integrację ze swoim oprogramowaniem a zarazem cena jest bardziej przystępna (650zł netto)

   Jeżeli jednak nie posiadasz oprogramowania COMARCH, dobrym rozwiązaniem okaże się program e-sprawozdania za cenę 243,90zł netto . Program bez zakupu licencji pozwala wprowadzić sprawozdanie finansowe i zapisać je w bazie danych. Dzięki takiemu podejściu nie stracisz swojej pracy, nawet gdy nie zakupisz licencji.

   Innym kryterium może być też wygoda użytkowania , w tym przypadku sugerujemy pobrać obie wersje i przetestować.

    

   Rate this post