COMARCH ERP OPTIMA to najpopularniejszy program do firm w Polsce

Comarch ERP Optima to polski, zintegrowany system informatyczny klasy ERP, produkowany przez firmę Comarch S.A. z Krakowa. Program stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach
z każdej branży. Składa się ze zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa.Poprzez zintegrowanie system Comarch ERP
Optima pozwala na kompleksowe analizowanie danych z różnych obszarów działania firmy, co daje możliwość obserwowania wszystkich procesów i trendów zachodzących w przedsiębiorstwie.
Zaufało nam już ponad 60 000 Klientów, co klasyfikuje Comarch ERP Optima jako jeden z najchętniej wybieranych programów do obsługi małych i średnich firm.

System jest dostępny zarówno w wersji stacjonarnej, którą Klienci instalują na własnym sprzęcie komputerowym, jak i wersji usługowej zainstalowanej
w infrastrukturze Comarch, do której Klienci logują się za pośrednictwem Internetu. Comarch ERP Optima dostępna w chmurze jest aktualnie bardzo popularnym modelem użytkowania aplikacji, głównie ze względu na ograniczenie kosztów związanych z inwestycjami w infrastrukturę IT oraz dzięki temu, że praca jest możliwa z dowolnego miejsca.

Comarch ERP Optima –  wielomodułowy program ERP do firmy

Jest on najchętniej wybieranym  programem do firm w Polsce , jako rozwiązanie dla małych i średnich firm z różnych branż.
Zastosowane w nim technologie zadecydowały o tym, że jest bardzo często stosowany w biurach rachunkowych.

O sukcesie programu COMARCH ERP OPTIMA zadecydowały z pewnością prostota obsługi jak również bardzo nowoczesny interfejs użytkownika.

COMARCH ERP OPTIMA MIKROFIRMA

Comarch ERP Optima – Faktury

Moduł faktury z powodzeniem może być stosowany w firmach usługowych. Dzięki niemu w prosty sposób wystawisz fakturę, zweryfikujesz płatności , wyślesz i pobierzesz przelewy z banku.

Moduł Optima faktury zintegrowany jest z bazą GUS , dzięki takiemu rozwiązaniu  nie musisz wpisywać pełnych danych swojego klienta. Po podaniu NIP – dane mogą zostać pobrane z centralnej bazy danych Głównego Urzędu Statystycznego.

Moduł COMARCH ERP faktury umożliwia między innymi:

  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Wprowadzanie faktur zakupu
  • Obsługę transakcji walutowych
  • Obsługę różnych form płatności
  • Ewidencje kartotek kontrahentów i usług
  • Import i eksport przelewów do banku
COMARCH ERP OPTIMA
COMARCH OPTIMA Faktura

Przyjęcie towaru w COMARCH ERP OPTIMA

Przyjęcie towaru w COMARCH ERP OPTIMA na podstawie faktury zakupu , tylko kilka chwil i gotowe!!

Wystawienie faktury sprzedaży z wydrukiem w COMARCH ERP OPTIMA

Wystawienie faktury w COMARCH ERP OPTIMA jest naprawdę prosta. Kilka kliknięć i gotowe!!

Rate this page