Kolejna koparka kryptowalut jest już u naszego klienta i zarabia Ethereum.

SystemyIT.pl Koparki kryptowalut , usługi informatyczne , oprogramowanie do firm

Dziękujemy wszystkim naszym dotychczasowym klientom za zaufanie. To dzięki Wam wprowadziliśmy do naszej oferty KOPARKI KRYPTOWALUT , dzięki którym możecie zarabiać pasywnie.

Nic nie wiesz o kryptowalutach , nie przejmuj się – pomożemy!!

Wprowadzimy Cię w świat krypto, pomożemy założyć portfel w którym będziesz gromadzić kryptowaluty, dostarczymy Ci również gotową koparkę, dzięki której na portfelu będzie pojawiać się cyklicznie wynagrodzenie.

Często pada pytanie – „jaki zysk przynosi taka koparka”?

Poniżej statystyki z 2 września jednego z naszych klientów (pozdrawiamy Elemencik Bruksela) pracującego na naszej najpopularniejszej koparce 6xRTX:

Zarobki koparka kryptowalut Białystok kryptowaluty

Jak widać 2 września wyglądało top całkiem ciekawie – 46$ dziennie!!. Niestety nie zawsze jest aż tak dobrze. Aktualne zarobki zawsze można zasymulować na stronie https://whattomine.com/ 

Koparka kryptowalut , zarobki , sklep systemyit.pl

Polecam sklep SystemyIT_pl bardzo miła obsługa pod czas zakupu jak i dalszego uruchomiania koparki
Elemencik Bruksela

Jak działają koparki i dlaczego zarabiają?

Koparka to tak naprawdę specjalistyczny komputer o bardzo dużej mocy obliczeniowej. Moc obliczeniowa w głównej mierze jest uzyskiwana z nowoczesnych kart graficznych , które są głównym składnikiem koparek.

W uproszczeniu  -> rolą koparek jest udostępnianie mocy obliczeniowej dla sieci kryptowalut , moc ta jest wykorzystywana do potwierdzania transakcji na kryptowalutach.
Taką transakcją oczywiście jest „przelew” kryptowaluty , który jest płatny.

Między innymi wynagrodzenie dla „górników” (właścicieli koparek) pochodzi właśnie z opłat transakcyjnych użytkowników sieci.
Wynagrodzenie oczywiście zależy też od aktualnego kursu kryptowaluty ,ilości koparek w sieci  i trudności obliczeń.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a tematyką kryptowalut i zarabianiem na ich wydobyciu , zapraszamy do naszego biura przy ul.Wyszyńskiego 2/1 lok.6

Koparki kryptowalut kryptowaluty Białystok

SystemyIT.pl Koparki kryptowalut , usługi informatyczne , oprogramowanie do firm SystemyIT.pl Koparki kryptowalut , usługi informatyczne , oprogramowanie do firm

 

 

 

Rate this post