dedykowany numer telefonu Dedykowany numer telefonu.

Uruchomienie dedykowanego dla Państwa firmy numeru telefonicznego jak również systemu w celu jak najszybszej rejestracji i realizacji Państwa zgłoszeń.

W celu jak najszybszej rejestracji i realizacji Państwa zgłoszeń oferujemy usługę uruchomienia dedykowanego numeru telefonicznego dla Państwa firmy.

Dzięki posiadaniu takiego numeru możliwe jest usprawnienie kontaktu z naszym działem HelpDesk ,oraz skrócenie jego czasu oczekiwania na ewentualną pomoc.
Oferujemy również usługę uruchomienia specjalnej platformy komunikacyjnej bazującej na rejestracji zleceń. Dzięki takiemu podejściu każdy zgłoszony przez Państwa problem będzie ewidencjonowany.

Na podstawie zgromadzonych danych będziemy mogli wygenerować Państwu analizy dotyczące ilości incydentów z podziałem na użytkowników i komputery.

Możliwe jest również uruchomienie numeru telefonu dla Państwa firmy a tym samym zapewnić dostępność Państwa produktów i usług dla klientów. Posiadając swój własny numer zewnętrzny mamy możliwość konfiguracji wirtualnych central telefonicznych. Centrale takie zapewnią przekierowanie rozmów do odpowiednich działów i oddziałów firmy.

5/5 - (1 vote)