Wydzierżawienie sprzętu komputerowego

////Wydzierżawienie sprzętu komputerowego

Wydzierżawienie sprzętu komputerowego (komputery przenośne, stacjonarne, serwery)Wydzierżawienie sprzętu komputerowego (komputery przenośne, stacjonarne, serwery)

Jeżeli rozpoczynasz właśnie działalność, lub Twoja firma już istnieje, jednak nie chcesz ponosić wysokich kosztów związanych z zakupem serwerów, czy też komputerów – zgłoś się do nas!

Przeanalizujemy Twoje potrzeby odnośnie infrastruktury i zaproponujemy najbardziej dogodne rozwiązanie za stałe opłaty miesięczne.

W nagłych przypadkach może okazać się nawet, że wypożyczenie sprzętu jest szybsze i wygodniejsze niż kupienie nowego. Przekłada się to oczywiście również na mniejszy wkład finansowy potrzebny na organizację stanowiska pracy, przy czym klient ma dostęp do najnowszego sprzętu.
W swojej ofercie posiadamy zarówno komputery przenośne jak i stacjonarne. Dzierżawiony sprzęt jest zawsze sprawny, a korzystając z naszej usługi dotyczącej zapewnienia dostępności wsparcia informatycznego możliwe jest uzyskanie szybkiej pomocy w razie jakichkolwiek problemów.