Wydzierżawienie sprzętu komputerowego (komputery przenośne, stacjonarne, serwery)Wydzierżawienie sprzętu komputerowego (komputery przenośne, stacjonarne, serwery)

Jeżeli rozpoczynasz właśnie działalność, lub Twoja firma już istnieje, jednak nie chcesz ponosić wysokich kosztów związanych z zakupem serwerów, czy też komputerów – zgłoś się do nas!

Przeanalizujemy Twoje potrzeby odnośnie infrastruktury i zaproponujemy najbardziej dogodne rozwiązanie za stałe opłaty miesięczne.

W nagłych przypadkach może okazać się nawet, że wypożyczenie sprzętu jest szybsze i wygodniejsze niż kupienie nowego. Przekłada się to oczywiście również na mniejszy wkład finansowy potrzebny na organizację stanowiska pracy, przy czym klient ma dostęp do najnowszego sprzętu.
W swojej ofercie posiadamy zarówno komputery przenośne jak i stacjonarne. Dzierżawiony sprzęt jest zawsze sprawny, a korzystając z naszej usługi dotyczącej zapewnienia dostępności wsparcia informatycznego możliwe jest uzyskanie szybkiej pomocy w razie jakichkolwiek problemów.

4/5 - (1 vote)