Systemy ERP

Systemy ERP

 

 

Systemy ERP – COMARCH OPTIMA, COMARCH XL , WF-MAG

W ramach naszej działalności oferujemy państwu usługę profesjonalnego doboru oraz wdrożenia do działania optymalnego dla Państwa firmy systemu ERP (Enterprise Resource Planning – Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa).

Dzięki dostarczaniu odpowiednich analiz poprzez oprogramowanie, możliwe jest podejmowanie szybkich i trafnych decyzji biznesowych. Systemy, które nasi specjaliści są w stanie wdrożyć w Twojej firmie to: Comarch Optima, Comarch XL oraz WF-MAG.

System Comarch XL charakteryzuje się budową modułową, którą można dowolnie konfigurować. Nasi eksperci na podstawie dokładnej analizy potrzeb firmy dobierają poszczególne moduły. System ten przeznaczony jest głównie dla średnich i dużych firm produkcyjnych, handlowych i usługowych.

Comarch Optima jest najpopularniejszym systemem, który stworzony został dla małych i średnich firm z praktycznie każdej branży.

Klient otrzymuje dostęp do oprogramowania do zarządzania firmą online w zamian za comiesięczne płacenie abonamentu. Rozwiązanie to jest wygodne ze względu na obecność wbudowanych rozwiązań – z tego też powodu Comarch Optima jest najczęściej wybieranym oprogramowaniem wśród biur rachunkowych i doradców finansowych.

WF-MAG jest również jednym z najpopularniejszych systemów ERP o czym świadczy ponad 1000 obsługiwanych firm w kraju, wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania kierunkowego oraz zastosowanych wiele autorskich rozwiązań.

System ten przeznaczony jest zarówno dla małych i jak i dużych firm/przedsiębiorstw.

 

Głównymi zaletami stosowania systemów ERP są:

  • wszystkie obszary działania firmy zintegrowane w jedno narzędzie informatyczne,
  • sprawna, bezawaryjna praca oraz bezpieczeństwo danych,

pozwala na wykorzystanie nowoczesnych form handlu elektronicznego

Rate this post