Pomoc informatyczna w codziennej pracy.Pomoc informatyczna w codziennej pracy.

Pomoc informatyczna w codziennej pracy z systemam i do fakturowania, raportowania , składania deklaracji, poczty.

Nasze rozwiązania kierujemy do firm działających i rozwijających się w obszarze handlowym. Potrzebujących wsparcia w zakresie pracy z systemami informatycznymi.

Oferujemy pomoc w pracy z takimi systemami jak:

  • systemy do raportowania, fakturowania i składania deklaracji
  • systemy do zarządzania usługami pocztowymi
  • systemy ERP

Zapewnienie automatycznego generowania dokumentów handlowo-magazynowych jest ważnym elementem każdej nowoczesnej firmy. Automatyzacja pozwala na usprawnienie jej działania oraz obniża koszty związane z samodzielnym prowadzeniem dokumentacji. Dzięki zastosowaniu takiego systemu możliwa jest błyskawiczna analiza sprzedaży w dowolnym okresie czasu oraz ewidencjowanie wszystkich wystawianych dokumentów.
Oferta zarządzania usługami pocztowymi jest kierowana do firm potrzebujących niezawodnego, pewnego dostarczania korespondencji. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii możliwe jest utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa korespondencji, na co składa się między innymi ochrona przez spamem oraz zapewnienie usługi przywracania danych (backup danych). Wsparcie przy używaniu programów do składania deklaracji typu „Płatnik” – odzyskiwanie hasła.

4.9/5 - (10 votes)