komunikatory, komunikacja głosowa przez stronę WWWInstalacja wtyczek na stronach odpowiedzialnych za bezpośredni kontakt z klientem w czasie rzeczywistym (komunikatory, komunikacja głosowa przez stronę WWW)

Komunikatory, komunikacja głosowa przez stronę WWW- Bezpośredni kontakt z klientem w czasie rzeczywistym jest ważnym elementem każdego nowoczesnego serwisu internetowego, którego właściciel chce zapewnić swoim klientom poczucie odpowiedzialności za nich i gotowości do pomocy w każdej chwili.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów oferujemy Państwu usługi dotyczące instalowania wybranych wtyczek na stronach odpowiedzialnych za bezpośredni kontakt z klientem w czasie rzeczywistym. Wtyczki te mogą być komunikatorami tekstowymi lub też coraz bardziej popularnymi komunikatorami głosowymi, dzięki czemu uzyskujemy przyspieszenie udzielenia pomocy klientowi. Poniżej przedstawione zostały zalety wykorzystania komunikatorów internetowych na stronach odpowiedzialnych za kontakt z klientem:

  • brak opłat za prowadzenie konwersacji klienta z serwisem,
  • możliwość prowadzenia swobodnej rozmowy niezależnie od miejsca pobytu,
  • możliwość integracji komunikatora z pozostałymi systemami w firmie.
Rate this post