Komputerowy i serwerowy sprzęt zastępczyKomputerowy i serwerowy sprzęt zastępczy (komputery przenośne, stacjonarne , serwery, urządzenia sieciowe)

Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest utrzymanie w ciągłej dostępności kluczowych zasobów informatycznych w każdej firmie.

Komputerowy sprzęt zastępczy powinien znajdować się w zasobach każdej firmy.

Często jednak ze względów ekonomicznych nie są utrzymywane urządzenia zastępcze , dzięki którym można nadal pracować podczas prac serwisowych.

Wychodzimy więc naprzeciw takim potrzebom oferując ciągłą dostępność sprzętu zastępczego w postaci komputerów gotowych do pracy, serwerów, monitorów – sprzęt zastępczy.

Nasi specjaliści stale czuwają nad kontrolowaniem poprawności pracy urządzeń oraz zapewniają usługi związane z ich utrzymaniem.
Dzięki naszej pomocy zostają praktycznie wyeliminowane problemy z np. kończącymi się materiałami eksploatacyjnymi czy problemy ze zorganizowaniem stanowiska pracy, wynikające z awarii lub braku odpowiedniego sprzętu komputerowego.

Jeżeli jednak chcemy ograniczyć do minimum koszty związane z zakupem i utrzymanie sprzętu komputerowego w firmie możemy wydzierżawić Państwu sprzęt za stałe miesięczne opłaty – usługa dzierżawy.

Dzięki usłudze utrzymania sprzętu zastępczego nasi klienci mogą w pełni skupić się na swojej pracy. Przekłada się to na wzrost ich produktywności oraz podniesienie efektywności wykorzystania czasu.

Rate this post