Oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego

Wybierz odpowiednie dla Ciebie oprogramowanie sklepu internetowego. Znajdziesz tu zarówno sklepy komercyjne jak również darmowe-opensourcowe

Jeżeli jednak potrzebujesz pomocy w uruchomieniu sklepu , zawsze możesz skorzystać z naszych usług!!

 • Oprogramowanie sklepu internetowego PrestaShop

  Otwórz bezpłatnie Własny sklep internetowy

  Misją twórców PrestaShop jest umożliwienie każdemu założenie własnego i odnoszącego sukcesy sklepu online. Przy wsparciu społeczności użytkowników Presta tworzy otwarte oprogramowanie dla e-handlowców. Dzięki ponad milionowi użytkowników, PrestaShop jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform na świecie.

  Zainstaluj oprogramowanie i zacznij sprzedawać online Zainstaluj  oprogramowanie Prestashop!  Tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od stworzenia Twojego własnego, w pełni profesjonalnego sklepu – i to za darmo.

  Zobacz demo sklepu na presta.systemyit.pl oparty na darmowym szablonie

  Demo Online PrestaShop

  Zobacz przykładowy sklep z elektroniką mageek.com.pl oparty o darmowym szablonie

  Sklep mageek.com.pl oparty o darmowy sklep PrestaShop
 • Oprogramowanie sklepu internetowego Comarch e-Sklep

  Comarch e-Sklep to jedyne na rynku oprogramowanie sklepu internetowego w pełni zintegrowane z systemami Comarch. Comarch e-Sklep, współpracujący z Comarch ERP Optima jest dedykowany wszystkim użytkownikom oprogramowania Comarch ERP Optima. Comarch e-Sklep hostowany jest w Centrum Danych Comarch – jednej z najlepiej zaopatrzonych serwerowni w Europie. Nasi Klienci nie płacą dodatkowo za utrzymanie bez względu na ilość sklepów, produktów i transferu danych. Aplikacja jest dostosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety). Usługa Comarch e-Sklep jest dostępna w formie abonamentu opłacanego na koniec miesiąca rozliczeniowego. Prezentowana cena dotyczy opłaty za jeden miesiąc.