Informatyk

InformatykKliknij w ikonkę na dole ekranu informatyk , podaj swój numer telefonu i poczekaj około 20 sekund na telefon od naszego specjalisty.
Lub napisz do nas na klikając na dole ekranu Informatyk komunikator

Opisz swój problem, otrzymaj wycenę i opłać online. 90% zgłoszeń to koszt 50zł netto!! 
Nasz specjalista połączy się zdalnie z Twoim komputerem i udzieli pomocy.

Informatyk nie musi być zatrudniony na etat, nie musisz nawet posiadać żadnych stałych umów , by uzyskać usługi informatyczne.

Jest to możliwe , dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii pomocy zdalnej, dzięki której Informatyk może świadczyć usługi informatyczne w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.

Nie musisz martwić się o koszty usługi, z góry wiesz ile zapłacisz za pomoc Informatyka. Dzięki komunikatorowi online możesz opisać swój problem, nasz Informatyk wyceni usługę i wskaże link do płatności Online.

W ciągu kilkudziesięciu sekund możesz więc opłacić usługę i uzyskać Pomoc Informatyczną!

Nasi informatycy to dyplomowani specjaliści z dziedziny informatyki. Świadczą usługi informatyczne w zakresie używania oprogramowania , instalacji systemów antywirusowych, optymalizacji komputera, diagnozy i przyśpieszenia pracy komputerów.

Potrzebujesz pomocy Informatyka? Nie zwlekaj i skorzystaj z szybkiej pomocy informatycznej.

Informatyk - usługi informatyczne

Masz problem z komputerem lub oprogramowaniem? Nie chcesz wizyt w domu lub biurze? Nasza usługa jest idealna dla Ciebie. Nie musisz rozłączać komputera i nieść go do serwisu komputerowego.  Możesz usiąść wygodnie w fotelu i uzyskać pomoc informatyczną klikając w:

Błyskawiczna pomoc informatyczna

Błyskawiczna pomoc informatyczna jest bardzo wygodna, gdyż nie tracisz czasu na transport komputera , nie musisz też czekać na przyjazd Informatyka. Cała usługa odbywa się pod Twoim nadzorem, nie ma więc możliwości skopiowania plików z Twojego komputera bez Twojej wiedzy.

Udostępniając swój komputer osobom innym osobom, które mają dostęp do zawartości Twojego tysku,  narażasz się na możliwość upublicznienia Twoich prywatnych czy też służbowych danych.

Zaufaj naszym dyplomowanym informatykom i skorzystaj z błyskawicznej pomocy informatycznej!

 

 

5/5 - (6 votes)