Darmowy program do faktur i JPK Ministerstwa Finasów e-mikrofirma

Wpis ten jest z 2018 roku. Do fakturowania w bieżącym roku polecamy program COMARCH OPTIMA za 210zł (licencja wieczysta)

Wypełnij formularz i otrzymaj w sekundę aktualną wersję COMARCH ERP OPTIMA na wskazany mail:
   

  Uwaga , program nie generuje nowych struktur JPK wymaganych od lipca 2018 r. Są nimi JPK_MAG , JPK_WB , JPK_KR , JPK_PKPiR , JPK_EWP (opis struktur JPK). Dla możliwości generowania wszystkich wymaganych struktur JPK proponujemy system COMARCH ERP OPTIMA (pobierz DEMO).

  Jeżeli jednak nie zależy Ci na innych strukturach JPK niż JPK_VAT i JPK_FA (tylko te są obsługiwane w e-mikrofirma) i nie nie chcesz inwestować w jakikolwiek system, to darmowe rozwiązanie Ministerstwa Finansów może być jedyną opcją.

  Zobacz krok po kroku jak ściągnąć i uruchomić darmowy program do faktur e-mikrofirma , dzięki któremu wystawisz faktury i wyślesz JPK_VAT.

  Pobierz podręcznik e-mikrofirma  (podręcznik)

  Jeżeli jesteś mikroprzedsiębiorcą, który wystawia kilka faktur miesięcznie darmowy program e-mikrofirma może być idealnym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie.

  W darmowym programie e-mikrofirma z łatwością wystawisz fakturę sprzedaży, wprowadzisz fakturę zakupu czy też raport fiskalny.

  Darmowy program do faktur i JPK Ministerstwa FInasów e-mikrofirma
  W bardzo łatwy sposób wygenerujesz również plik JPK, który będziesz mógł podpisać Podpisem kwalifikowanym, profilem zaufanym a nawet kwotą z deklaracji PIT.

  Darmowy program do faktur i JPK Ministerstwa FInasów e-mikrofirma

  Darmowy program do faktur i podręcznik pobierzesz ze strony:

  https://www.podatki.gov.pl/jednolity-plik-kontrolny/aplikacje-do-pobrania/

  Poniżej kilka filmów instruktażowych

  Uruchomienie programu:

  Wystawienie faktury w e-mikrofirma:

  Edycja faktury:

  W jaki sposób wprowadzić fakturę zakupu do darmowego programu e-mikrofirma

  Rozliczenia i ewidencje- zobacz w jaki sposób zamknąć miesiąc , przeglądać rejestr zakupu i sprzedaży VAT , oraz przygotować się do wygenerowania pliku JPK:

  Generowanie i wysyłka JPK z darmowego programu do faktur e-mikrofirma

   

  Rate this post