COMARCH OPTIMA aktualna wersja 2019.6.1

Pobierz COMARCH OPTIMA aktualną wersję 2019.6.1:  Pojawiła się aktualna wersja COMARCH OPTIMA 2019.6.1. Główną zmianą w najnowszej wersji COMARCH OPTIMA jest dostosowanie jej do zmiany w przepisach dotyczących zwolnienia z podatku dochodowego osób poniżej 26 roku życia.

  Tu dowiesz się jak przeprowadzić aktualizację: https://www.systemyit.pl/aktualizacja-optima/

  Dostosowano więc aktualną wersję COMARCH OPTIMA dodając opcję zaznaczenia w karcie pracownika [Zwolnienie z PIT dla młodych]:

  COMARCH OPTIMA aktualna wersja 2019.6.1 zwolnienie z PIT do 26 roku życia

  Po zaznaczeniu parametru decydującego o zwolnieniu z podatku nie będzie naliczana w wypłatach zaliczka podatku.

  Przypominamy , że w 2019 pracownik, który chce skorzystać z zerowego PIT , musi złożyć stosowny wniosek.

  Przychody objęte zwolnieniem z PIT będą wykazywane w stosownych polach na nowym wzorze deklaracji PIT-11 obowiązujących za 2019 rok.

  Zwolnienie z podatku będzie do miesiąca, w którym pracownik kończy 26 lat. Innym ograniczeniem jest limit przychodów zwolnionych z podatku. W 2019 roku limit ten ograniczono proporcjonalnie do kwoty 35636,67 zł. Natomiast w roku 2020 limit ten będzie wynosić 85528 zł.

  Tekst ustawy możesz pobrać z linku:

  http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20190001394

  Przypominamy, aby móc skorzystać z najnowszej wersji COMARCH OPTIMA  należy posiadać ważną gwarancję na program (przynajmniej do 26 czerwca 2019). Jeżeli nie posiadasz gwarancji , skontaktuj się z nami.

  Ważność gwarancji możesz sprawdzić klikając w menu Pomoc i ikonkę O programie: Jak sprawdzić jaką wersję COMARCH optima posiadam

  Aktualna wersja COMARCH OPTIMA 2019.6.1

  Jeżeli nie posiadasz jeszcze COMARCH OPTIMA możesz ją otrzymać bezpłatnie wypełniając formularz:   Po wypełnieniu formularza natychmiast otrzymasz linki do pobrania najnowszej, aktualnej wersji COMARCH OPTIMA. Dodatkowo otrzymasz linki do darmowych szkoleń i link do płatności online, umożliwiającej zakup programu.

   Program możesz również zamówić w naszym sklepie:

   https://www.systemyit.pl/kategoria-produktu/programy-do-prowadzenia-firmy/oprogramowanie-comarch-erp/

    

    

    

   5/5 - (2 votes)